Stoły i krzesła – Tomaszów Lubelski, Zamość

Stoły i krzesła pokojowe to szczególny rodzaj mebli. Choć w niektórych nie są wykorzystywane, ich obecność nie tylko podnosi komfort życia, ale też dodaje wnętrzom elegancji. Zestawy stołowe najczęściej są wybierane do jadalni. W nowoczesnych aranżacjach mogą też być częścią wyposażenia dużego salonu, w którym wydzielono strefę wypoczynkową i stołową.  


Nowoczesne stoły meblowe są bardzo urozmaicone pod względem kolorystyki i stylu. Wyróżnia je też bardzo wysoka funkcjonalność. Jest ona zasługą rozkładanej konstrukcji mebla. Możliwość powiększenia blatu o jeden, dwa lub kilka paneli sprawia, że stoły nie zajmują wiele miejsca. Jednocześnie mogą być przystosowane do potrzeb większej liczby gości czy domowników. Uzupełnione o dopasowane stylem krzesła, są idealnym rozwiązaniem nawet do małych wnętrz.


Stoły na wymiar


Nasz sklep meblowy w Zamościu nie tylko oferuje stoły rozkładane. Stwarzamy też Państwu możliwość zamówienia takiego sprzętu w dowolnym wybarwieniu i rozmiarze. Blat mebla może być fornirowany lub laminowany. Na zdjęciach prezentujemy przykładowe rozmiary. Meble na wymiar takie jak stoły do jadalni mogą być dostosowane zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i liczby zazwyczaj podejmowanych gości. Stoły i krzesła z naszej kolekcji są powlekane lakierami odpornymi na ścieralność, alkohole i wysoką temperaturę. Na blacie nie odbiją się spody szklanek, a lakier nie zbieleje. Do barwienia drewna stosujemy bejce firmy Sopur i Sanbej. Poniżej podstawowe rozmiary stołów.  


Stoły rozkładane, jest możliwość zamówienia stołu w dowolnym wybarwieniu i rozmiarze. Blat stołu może być fornirowany lub laminowany. Na zdjęciach przykładowe wzory.