Meble kuchenne z Zamościa

Meble kuchenne oferowane przez PHU Arlen znajdą zastosowanie w mieszkaniach zaaranżowanych w każdym stylu. Zazwyczaj to właśnie kuchnia jest urządzona jako pierwsze pomieszczenie po zakupie nowego mieszkania czy najczęściej odświeżana, gdy posiadamy już swoje cztery kąty. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór mebli kuchennych, które idealnie wkomponują się w każdą stylistykę.


Posiadamy meble kuchenne lakierowane, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Połyskujące fronty mebli prezentują się bardzo stylowo i świetnie odbijają światło, tworząc niepowtarzalny klimat. Idealnie uzupełnia je boczne lub podwieszane oświetlenie. Meble kuchenne z połyskiem sprawiają, że wnętrze wygląda na jasne, przestronne i stylowe. Bardzo efektownie prezentują się w połączeniu z ciemnymi blatami. Nieco tańszą, ale równie efektowną alternatywą są meble posiadające foliowane fronty MDF. Nasza oferta zawiera również drewniane i matowe meble zachowane w tradycyjnej stylistyce.

Kuchnie lakierowane: elegancja i funkcjonalność

Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne lakierowane i matowe dopasowane do małych i dużych pomieszczeń. W tworzeniu zestawów wspiera nas specjalne oprogramowanie do wizualizacji. Dzięki niemu nasze kuchnie są dostosowane wyglądem, układem i kolorystyką do indywidualnych wymagań klientów. Na każdym etapie realizacji projektu doradzamy i pomagamy wybrać rozwiązanie, które najlepiej się sprawdzi w określonych warunkach. Wykonywana i projektowana przez nas zabudowa kuchni jest nie tylko funkcjonalna, ale również trwała i estetyczna. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom tworzymy meble kuchenne, które służą przez wiele lat. Nasze kuchnie, meble młodzieżowe, szafy i inne elementy wyposażenia dostarczamy i montujemy na terenie Zamościa, Hrubieszowa, Krasnystawu, Szczebrzeszyna, Tomaszowa Lubelskiego oraz innych miejscowości w okolicy.


Fronty MDF lakierowane

Fronty lakierowane z płyty MDF są bardzo popularne i często stosuje się je w zabudowie kuchni. Są trwałe, odporne na działanie wilgoci oraz temperatury. Paleta barw frontów lakierowanych jest bardzo szeroka, dzięki czemu tego typu meble z łatwością dopasuje się gustu klienta i specyfiki wnętrza. Fronty można lakierować na wysoki połysk lub mat. Kuchnie na wysoki połysk zapewniają świetny efekt wizualny. Kuchnie matowe również prezentują się dobrze, a ich zaletą jest znacznie łatwiejsze utrzymanie mebli w czystości. Mogą być wykorzystywane w aneksach kuchennych i w połączeniu z meblami do salonu w podobnej stylistyce tworzyć bardzo nowoczesne wnętrze.

Na zdjęciach obok przedstawiamy nasze realizacje z tego typu frontami.


Fronty z płyty laminowane oraz z płyty MDF foliowane

Fronty z płyty laminowanej są równie popularne co lakierowane – przede wszystkim ze względu na przystępną cenę i trwałość. Fronty z płyty MDF w procesie produkcji  są pokrywane folią PCV. Fronty kuchenne tego typu występują w bardzo wielu wzorach. Można je frezować i nadawać im obłe kształty. Powierzchnie można pokrywać folią w wysokim połysku. Meble kuchenne z takim wykończeniem w miarę dobrze imitują te z frontami lakierowanymi.

Na zdjęciach obok nasze realizacje z tego typu frontami foliowanymi.


Meble kuchenne z matowym wykończeniem

Matowe wykończenie naszych mebli uzyskujemy przy pomocy wysokiej jakości forniru. Fronty fornirowane pokrywane są cienką warstwą drewna. Podczas jej przyklejania istnieje możliwość układania słojów w pionie lub w poziomie. Dodatkowo można zlecić nam kontynuację usłojenia. W przypadku niektórych gatunków drzew zabudowa kuchni wykończona tą metodą zyskuje niepowtarzalny wygląd. Meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyglądają bardzo naturalnie i nowocześnie, a w naszej ofercie posiadamy między innymi fornir z brzozy, olchy, sosny, czereśni.

Kuchnie matowe mogą posiadać również fronty zrobione z litego drewna. Tego typu wykończenie zapewnia wysoką trwałość. Najwyższą jakość gwarantuje dąb i buk. Fronty drewniane można bejcować, woskować, lakierować. Decydując się na fronty drewniane, zyskują Państwo pewność, że posłużą one wiele lat.

Zdjęcia poniżej:


Gotowe meble do montażu

W ofercie naszego sklepu meblowego w Zamościu znajdują się również meble kuchenne do samodzielnego montażu. W asortymencie mamy zarówno kuchnie lakierowane, w połysku jak i kuchnie matowe fornirowane oraz z litego drewna.

Proponujemy zestawy standardowe o długości 1,8 metra bieżącego, 2,2 metra bieżącego, 2,4 metra bieżącego lub 2,6 metra bieżącego. Każdy z nich można rozbudowywać o dodatkowe szafki narożne, szafki z szufladami czy witryny. W przypadku mebli kuchennych do samodzielnego montażu kolorystyka frontów i materiałów, z których są wykonane, jest ograniczona.