Szafka na wymiar ratunkiem dla małej łazienki

Umeblowanie niewielkich pomieszczeń zwykle bywa problematyczne. Szczególnie trudno jest w przypadku łazienki. Oprócz umywalki, toalety i prysznica lub wanny, warto znaleźć nieco miejsca na szafkę. Gotowe produkty zazwyczaj nie pasują do pomieszczeń o nietypowych wymiarach – są za szerokie lub za wysokie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okazuje się zakup szafki, która wykonana zostanie na wymiar. Jakie zalety ma taki mebel?

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

W małej łazience liczy się wykorzystanie każdego centymetra. Dzięki meblom na wymiar jest to możliwe. Zaprojektowanie mebli dostosowanych do konkretnego pomieszczenia pozwala wykorzystać wnęki, skosy czy inne nietypowe przestrzenie. W efekcie mieszkańcy zyskują o wiele więcej miejsca do przechowywania zapasów kosmetycznych i chemicznych niż w przypadku wstawienia szafki o standardowych wymiarach. Takie rozwiązanie jest też wygodne i funkcjonalne, a dzięki idealnie wymierzonej konstrukcji również niezwykle estetyczne.

Walory estetyczne

Meble do sypialni czy łazienki projektowane na wymiar to ogromna wygoda. Jednak oprócz zalet związanych z funkcjonalnością, warto również zwrócić uwagę na to, jakie walory estetyczne zyskamy, decydując się na takie rozwiązanie. Meble na wymiar pozwalają na to, by zaprojektować łazienkę w indywidualny, zgodny z upodobaniami i potrzebami sposób. Dzięki temu zrobi ona ogromne wrażenie na gościach, mimo swoich niewielkich rozmiarów. Oprócz tego taka szafka daje możliwość estetycznego ukrycia sprzętów, na przykład pralki czy suszarki (o ile zmieszczą się w łazience). Nawet miejsca, które z pozoru wydają się nieużyteczne można spożytkować, zyskując dodatkową przestrzeń do przechowywania zapasów, co docenią szczególnie rodziny, ponieważ w ich domach zwykle znajduje się więcej kosmetyków czy środków chemicznych.

W naszym sklepie meblowym w Zamościu oferujemy nie tylko meble na wymiar do łazienki, ale także meble kuchenne, do salonu, sypialni czy meble młodzieżowe. Tworzymy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania, dzięki którym każde wnętrze zyska niepowtarzalnego wyglądu. Dodatkowo szafy wnękowe czy inne elementy wyposażenia projektowane na wymiar, pozwolą na wykorzystanie przestrzeni w najbardziej nietypowych wnętrzach, dzięki czemu komfort codziennego życia zostanie poprawiony.