Stoły i krzesła

Stoły i krzesła pokojowe to meble, których obecność nie tylko podnosi komfort mieszkania, ale też dodaje wnętrzu elegancji. Zestawy stołowe najczęściej są wybierane do jadalni. W nowoczesnych aranżacjach mogą też być częścią wyposażenia dużego salonu, w którym wydzielono strefę wypoczynkową i jadalną.

Nowoczesne stoły meblowe są nie tylko bardzo urozmaicone pod względem kolorystyki i stylu, ale też wyróżnia je bardzo wysoka funkcjonalność. Wynika ona z możliwości rozkładania mebla i przedłużania jego blatu nie tylko o jeden, ale nawet o kilka paneli. Takie rozwiązanie sprawia, że stolik doskonale zmieści się w małym wnętrzu, a jednocześnie – w razie potrzeby – zapewni miejsce dla wielu biesiadników.

Stoły na wymiar

Nasz sklep meblowy w Zamościu nie tylko oferuje stoły rozkładane. Mają Państwo również możliwość zamówienia takiego mebla w dowolnym wybarwieniu i rozmiarze. Blat mebla może być fornirowany lub laminowany. Na zdjęciach podane są przykładowe rozmiary. Meble na wymiar do jadalni mogą być dostosowane zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i liczby podejmowanych gości. Meble z naszej kolekcji są powlekane lakierami odpornymi na ścieranie, alkohole i wysoką temperaturę. Na stole z pewnością nie odbiją się spody szklanek, a lakier nie zbieleje. Do barwienia drewna stosujemy bejce firmy Sopur i Sanbej. Poniżej podstawowe rozmiary stołów.Stoły rozkładane, jest możliwość zamówienia stołu w dowolnym wybarwieniu i rozmiarze. Blat stołu może być fornirowany lub laminowany. Na zdjęciach przykładowe wzory.