Narożniki

Miękka, tapicerowana kanapa czy zestaw foteli to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania czy domu. Takie meble są idealnym miejscem do wypoczynku, oglądania telewizji czy przeglądania prasy. Umożliwiają też odbycie poobiedniej drzemki. W domach, w których mieszka wiele osób, ekonomicznym, a zarazem komfortowym rozwiązaniem są tapicerowane kanapy narożne. To meble, które doskonale wkomponowują się w przestrzeń. Wypełniają zazwyczaj niewykorzystane narożniki pokoi, a jednocześnie zapewniają wiele miejsca do siedzenia. Dzięki oszczędności miejsca umożliwiają też wygospodarowanie w salonach stref na stoły i krzesła.

Kanapy narożne w wielu wzorach i kolorach

Narożniki stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych salonów czy pokojów dziennych. W ofercie mamy narożniki w różnych wariantach wymiarowych, o ciekawych deseniach i różnych zestawieniach kolorystycznych. Taka różnorodność wzorów gwarantuje klientom dopasowanie odpowiedniego mebla do wnętrza swojego mieszkania. Umożliwiamy wybór koloru i rodzaju tkaniny z naszego wzornika tkanin. Narożniki dodatkowo oferują funkcję spania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble tapicerowane – narożniki


Sofy i wersalki

Sofy i wersalki znajdujące się w ofercie naszego sklepu meblowego w Zamościu to gwarancja wysokiego komfortu i wypoczynku. Nowoczesne sofy znakomicie dopełnią pokój dzienny, a mniejsze sofki sprawdzą się jako wyposażenie pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy jako meble do salonu. Wszystkie sofy oraz wersalki posiadają funkcję spania. W naszym asortymencie znajdują się meble odznaczające się uniwersalną, nowoczesną bryłą. Różnorodność barw i wzorów tkanin obiciowych pozwala na wybór egzemplarza dostosowanego do indywidualnych preferencji każdego Klienta. Zachęcamy do obejrzenia wzornika tkanin.