Meble kuchenne

Eleganckie i funkcjonalne zabudowy kuchenne

Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne przeznaczone do małych jak również i dużych pomieszczeń. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu do wizualizacji jesteśmy w stanie dostosować wygląd, układ i kolorystykę naszych kuchni na wymiar do indywidualnych wymagań klientów. Na każdym etapie projektu jesteśmy w stanie doradzić, podpowiedzieć czy pomóc wybrać najbardziej rozsądne rozwiązanie w określonych warunkach planowania przestrzeni.


Fronty MDF lakierowane

to obecnie najbardziej popularne fronty wykorzystywane przy projektowaniu zabudowy kuchni. Są trwałe, stosunkowo mocno odporne na działanie wilgoci oraz temperatury. Paleta barw frontów lakierowanych jest bardzo szeroka. Fronty można lakierować na wysoki połysk lub mat. Lakierowanie na wysoki połysk daje świetny efekt wizualny. Mat również prezentuje się dobrze i znacznie łatwiej utrzymać meble kuchenne w czystości.

Na zdjęciach obok nasze realizacje z tego typu frontami.


Fronty MDF foliowane

Podobnie jak fronty lakierowane również są bardzo popularne, głównie ze względu na przystępna cenę i dobrą trwałość. W procesie produkcji MDF jest pokrywany folią PCV , Fronty kuchenne MDF występują w bardzo wielu wzorach, fronty te można frezować, nadawać im obłe kształty. Fronty można pokrywać folią w wysokim połysku co w miarę dobrze imituje front lakierowany.

Na zdjęciach obok nasze realizacje z tego typu frontami.


Fronty fornirowane są pokryte cienką warstwa drewna. Fronty fornirowane mają możliwość układania słojów w pionie oraz w poziomie, w poziomie dodatkowo mogą Państwo poprosić o kontynuację usłojenia, co w przypadku niektórych gatunków drzew nadaje meblom kuchennym niepowtarzalny wygląd. Meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyglądają bardzo naturalnie i nowocześnie.

Fronty drewniane są bardzo trwałe, wykonuje sie je z szczególnie z dębu i buku, jak również z brzozy, olchy, sosny, czereśni. Fronty drewniane, można bejcować, woskować, lakierować. Fronty drewniane nadają każdej kuchni niezwykły i niepowtarzalny klimat oraz klasyczny wygląd. Decydując się na fronty drewniane mamy pewność, że posłużą one wiele lat.

Zdjęcia poniżej:


Gotowe meble do montażu

W ofercie naszego sklepu meblowego w Zamościu znajdują się również meble kuchenne do samodzielnego montażu.

Występują zestawy standardowe o długości 1.8mb, 2.2 mb, 2.4mb lub 2.6 mb które można rozbudowywać o określone szafki narożne, szafki z szufladami czy witryny. W przypadku mebli kuchennych do samodzielnego montażu kolorystyka frontów i materiałów z których są wykonane jest ograniczona.