Meble kuchenne z Zamościa

 Eleganckie i funkcjonalne kuchnie lakierowane

Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne przeznaczone zarówno do małych, jak i do dużych pomieszczeń. W tworzeniu zestawów wspiera nas specjalne oprogramowanie do wizualizacji. Dzięki niemu nasze kuchnie matowe i lakierowane są dostosowane wyglądem, układem i kolorystyką do indywidualnych wymagań klientów. Na każdym etapie realizacji projektu doradzamy i pomagamy wybrać rozwiązanie, które najlepiej się sprawdzi w określonych warunkach planowania przestrzeni. Zabudowa kuchni, którą projektujemy i wykonujemy, jest nie tylko funkcjonalna, ale również trwała i estetyczna. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom tworzymy meble kuchenne, które służą przez wiele lat. W kuchnie meble młodzieżowe, szafy i inne produkty zaopatrujemy Zamość, Hrubieszów, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Tomaszów Lubelski oraz inne miejscowości w okolicy. 


Fronty MDF lakierowane

Lakierowane fronty z płyty MDF są obecnie najbardziej popularne w projektach wyposażenia domu, jakim jest zabudowa kuchni. Są trwałe, stosunkowo odporne na działanie wilgoci oraz temperatury. Paleta barw frontów lakierowanych jest bardzo szeroka, dzięki czemu kuchnie lakierowane mogą być dopasowane do gustu klienta i specyfiki wnętrza. Fronty można lakierować na wysoki połysk lub mat. Kuchnie na wysoki połysk zapewniają świetny efekt wizualny. Kuchnie matowe również prezentują się dobrze, a ich zaletą jest znacznie łatwiejsze utrzymanie mebli w czystości.  

 

Na zdjęciach obok przedstawiamy nasze realizacje z tego typu frontami.Fronty MDF foliowane

Kuchnie w połysku nie muszą składać się z mebli lakierowanych. Fronty MDF foliowane są równie popularne, głównie ze względu na przystępną cenę i dobrą trwałość. W procesie produkcji płyta MDF jest pokrywana folią PCV. Fronty kuchenne tego typu występują w bardzo wielu wzorach. Można je frezować i nadawać im obłe kształty. Powierzchnie można pokrywać folią w wysokim połysku. Meble kuchenne z takim wykończeniem w miarę dobrze imitują te z frontami lakierowanymi.  

Na zdjęciach obok nasze realizacje z tego typu frontami.


Jeśli preferujecie Państwo kuchnie matowe, proponujemy wykończenie powierzchni szafek fornirem. Fronty fornirowane są pokryte cienką warstwą drewna. Podczas oklejania istnieje możliwość układania słojów w pionie lub w poziomie. Dodatkowo można zlecić nam kontynuację usłojenia. W przypadku niektórych gatunków drzew zabudowa kuchni wykończona tą metodą zyskuje niepowtarzalny wygląd. Meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyglądają bardzo naturalnie i nowocześnie.  


Kuchnie matowe mogą też być wyposażone w fronty drewniane. Są one bardzo trwałe, zwłaszcza jeśli wykonuje się je z dębu i buku. Oferujemy również fornir z brzozy, olchy, sosny, czereśni. Fronty drewniane, można bejcować, woskować, lakierować. Fornirowane meble nadają każdej kuchni niezwykły i niepowtarzalny klimat oraz klasyczny wygląd. Decydując się na fronty drewniane, zyskują Państwo pewność, że posłużą one wiele lat.  


Zdjęcia poniżej:


Gotowe meble do montażu

W ofercie naszego sklepu meblowego w Zamościu znajdują się również meble kuchenne do samodzielnego montażu. W asortymencie mamy zarówno kuchnie lakierowane, w połysku jak i kuchnie matowe fornirowane

Proponujemy zestawy standardowe o długości 1.8 mb, 2.2 mb, 2.4 mb lub 2.6 mb, które można rozbudowywać o określone szafki narożne, szafki z szufladami czy witryny. W przypadku mebli kuchennych do samodzielnego montażu kolorystyka frontów i materiałów, z których są wykonane, jest ograniczona.