Meble kuchenne

Eleganckie i funkcjonalne zabudowy kuchenne

Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne przeznaczone zarówno do małych, jak i do dużych pomieszczeń. W ich tworzeniu wspiera nas specjalne oprogramowanie do wizualizacji. Dzięki niemu nasze kuchnie na wymiar są dostosowane wyglądem, układem i kolorystyką do indywidualnych wymagań klientów. Na każdym etapie projektu doradzamy, podpowiadamy oraz pomagamy wybrać najbardziej rozsądne rozwiązanie w określonych warunkach planowania przestrzeni. Każda zabudowa kuchni, którą zaprojektujemy i wykonamy, będzie nie tylko funkcjonalna, ale również trwała i estetyczna.

 

Dzięki starannie dobranym i wyselekcjonowanym materiałom tworzymy meble kuchenne, które służą przez wiele lat. W kuchnie na wymiar zaopatrujemy Zamość, Hrubieszów, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Tomaszów Lubelski oraz inne miejscowości w okolicy.


Fronty MDF lakierowane

Lakierowane fronty z płyty MDF są obecnie najbardziej popularne w projektach mebli takich jak zabudowa kuchni. Są trwałe, stosunkowo mocno odporne na działanie wilgoci oraz temperatury. Paleta barw frontów lakierowanych jest bardzo szeroka, dzięki czemu kuchnia na wymiar może być dopasowana do gustu klienta i specyfiki wnętrza. Fronty można lakierować na wysoki połysk lub mat. Lakierowanie na wysoki połysk daje świetny efekt wizualny. Mat również prezentuje się dobrze i znacznie łatwiej utrzymać meble kuchenne w czystości.

 

Na zdjęciach obok przedstawiamy nasze realizacje z tego typu frontami.Fronty MDF foliowane

Fronty MDF foliowane są równie popularne jak lakierowane, głównie ze względu na przystępną cenę i dobrą trwałość. W procesie produkcji MDF jest pokrywana folią PCV, Fronty kuchenne tego typu występują w bardzo wielu wzorach. Można je frezować i nadawać im obłe kształty. Fronty można pokrywać folią w wysokim połysku. Meble kuchenne z takim wykończeniem w miarę dobrze imitują te z frontami lakierowanymi

Na zdjęciach obok nasze realizacje z tego typu frontami.


Fronty fornirowane są pokryte cienką warstwą drewna. Podczas oklejania istnieje możliwość układania słojów w pionie lub w poziomie. Dodatkowo mogą Państwo poprosić o kontynuację usłojenia. W przypadku niektórych gatunków drzew zabudowa kuchni wykończona tą metodą zyskuje niepowtarzalny wygląd. Meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyglądają bardzo naturalnie i nowocześnie.

 

Fronty drewniane są bardzo trwałe, zwłaszcza jeśli wykonuje się je z dębu i buku. Oferujemy również fornir z brzozy, olchy, sosny, czereśni. Fronty drewniane można bejcować, woskować, lakierować. Fornirowane meble nadają każdej kuchni niepowtarzalny klimat oraz klasyczny wygląd. Decydując się na fronty drewniane, mają Państwo pewność, że posłużą one wiele lat. 

Zdjęcia poniżej:


Gotowe meble do montażu

W ofercie naszego sklepu meblowego w Zamościu znajdują się również meble kuchenne do samodzielnego montażu.

Proponujemy zestawy standardowe o długości 1.8 mb, 2.2 mb, 2.4 mb lub 2.6 mb, które można rozbudowywać o określone szafki narożne, szafki z szufladami czy witryny. W przypadku mebli kuchennych do samodzielnego montażu kolorystyka frontów i materiałów, z których są wykonane, jest ograniczona.